FacebookTwitterПідписатися на RSS

ПОРЯДОК ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО САДКА/Files/images/аи.png

Режим роботи дитячого садка з понеділка по п’ятницю з 7.00 до 19.00 год.

Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні.

Допуск дитини в дитячий садок після її хвороби здійснюється при наданні довідки від лікаря.

Оздоровлення проходить з 01.06. по 31.08. В цей час дитина може не відвідувати дитячий садок за попередньо поданою батьками заявою.

За дитиною зберігається місце у дитячому садку у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній період.

Відрахування дітей із дитячого садка може здійснюватися за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють, на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість перебування в дошкільному закладі цього типу; у разі несплати без поважних причин батьками плати за харчування дитини протягом 2-х місяців.

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ У ДИТЯЧОМУ САДКУ/Files/images/к.jpg

Щоденний ранковий прийом дитини в групу здійснює вихователь, який опитує батьків про стан здоров`я, оглядає шкіру, (вимірює температуру за показниками, в період карантину тощо).

Не приводити до садочка дітей з підвищеною температурою тіла, кашлем та іншими симптомами захворювань. Хворі діти в дошкільну установу не приймаються.

Якщо дитина захворіла упродовж дня, вона ізолюється від здорових дітей в ізоляторі і залишається там до приходу батьків.

Після перенесеного захворювання діти в дитсадок приймаються тільки за наявності довідки лікаря-педіатра з рекомендаціями щодо індивідуального режиму кожній дитини.

Ранковий туалет дітей повинен проводитися вдома: батьки зобов`язані приводити дитину в дошкільний заклад чистими, охайно та по сезону одягненими.

Одяг у дитячих шафах зберігається окремо: пакет для чистої білизни, пакет для брудної білизни, пакет для спортивної форми.

Не дозволяється приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети.

Заборонено одягати на дітей прикраси, ланцюжки, так як все це може загрожувати життю і здоров`ю дітей, або бути втраченими.

Якщо дитина захворіла або відсутня через інші причини, батьки повинні негайно повідомити про це персонал дошкільного закладу.

Завчасно повідомити вихователя про вихід дитини в садочок після її відсутності (за добу).

Щодня особисто передавати і забирати дитину у вихователя, не передовіряти особам, що не досягли 18 років та особам у нетверезому стані.

Оплату за утримання дитини в дитячому садку необхідно здійснювати до 10-го числа місяця, так як ці кошти ідуть на закупівлю продуктів харчування для дітей.

Одягати дітей слід по сезону в залежності від температури повітря, в групі - в одно- двошаровий одяг, шкарпетки, взуття із задником. Слід пам`ятати, що від одягу залежить комфортний стан дитини, її гарний настрій, стан здоров`я.

Конфліктні ситуації не слід вирішувати у присутності дитини, так як це травмує її психіку.

Поважати права педагога, не допускати нетактовної поведінки по відношенню до працівників, дотримуватись морально-етичних норм і загальноприйнятих правил спілкування.

Не можна брати іграшки, дидактичні посібники без дозволу вихователя.

Діти дошкільного віку повинні звертатися до дорослих по імені та по батькові.

Обладнання групи, іграшки, дидактичні посібники, книги, спортивний інвентар не можна ламати.

Про всі зауваження щодо роботи закладу повідомляти вихователя або директору.

Виконувати правила внутрішнього розпорядку.

ОБОВ’ЯЗКИ БАТЬКІВ


/Files/images/вааа.jpg

Відвідувати загальні та групові батьківські збори, заняття та інші навчально-виховні заходи.

Брати участь в організації життєдіяльності садка за всіма напрямками виховання та навчання дитини.

Відвідування дитиною дошкільного закладу не звільняє батьків від обов’язку виховувати, розвивати й навчати її в родинному колі. Нести відповідальність за розвиток, виховання і навчання дітей, збереження їхнього здоров’я, людської гідності.

ПРАВА БАТЬКІВ

Приймати участь у роботі батьківського комітету.

Приймати участь у суботниках.

Надавати допомогу на реалізацію статутних завдань, для зміцнення матеріально-технічної бази дитячого садка.

Кiлькiсть переглядiв: 395

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.